HOME

Szkolenie Siemens Simatic S7-1200 Luboń

20170110 ster1        W dniu 10.01.2017 nasi pracownicy wraz z pracownikami PNT brali udział w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa sterowników Siemens Simatic S7-1200. 

 

Czytaj więcej...

Szkolenie Sinumeric Bielsko-Biała

20161221 siem1        W dniu 21.12.2016 nasi pracownicy, wraz z pracownikami PNT, brali udział w zorganizowanym w siedzibie Siemensa w Bielsku-Białej, szkoleniu z programowania maszyn CNC Sinumeric. Było to już drugie szkolenie z tego cyklu, tym razem całodniowe połączone z warsztatami.

 

Czytaj więcej...

70-cio lecie urodzin Prof. Krzysztofa Magnuckiego

magnucki        W dniu 17.11.2016 w Naszym Instytucie miała miejsce miła uroczystość. Wraz z zaproszonymi gośćmi świętowaliśmy 70-lecie urodzin Prof. Krzysztofa Magnuckiego. Gościem honorowym był sam jubilat, który co nie wszyscy wiedzą, kiedyś też był naszym pracownikiem. Pozdrawiamy i życzymy kolejnych lat w zdrowiu.

 

Czytaj więcej...

SZKOLENIE INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU POZNAŃ

 2016 11poz1       W dniu 26.10.2016 w Poznaniu odbyło się kolejne seminarium Inżynierii Urzymania Ruchu, którego uczestnikami byli między innymi pracownicy naszego wydziału. 

 

Czytaj więcej...

Sympozjum pt. CNC SINUMERIK - zintegrowane rozwiązania dla obrabiarek

2016 11poz21        W dniu 25.10.2016 w Poznaniu odbyło się sympozjum pt. CNC SINUMERIK - zintegrowane rozwiązania dla obrabiarek.

 

Czytaj więcej...

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Konferencja Naukowa Osoby z niepelnosprawnosciami 2016 09 19W poniedziałek, 19 września 2016 r., miała miejsce na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA WSPÓŁCZESNYM RYNKU PRACY”. Tematem przewodnim było 25-lecie systemu rehabilitacji zawodowej i społecznej w Polsce. Organizatorami konferencji z ramienia UZ byli: Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy oraz Pełnomocnik Rektora UZ ds. Studentów Niepełnosprawnych, a także Polskie Towarzystwo Profesjologiczne i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Zielonej Górze. 

Czytaj więcej...

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera