HOME

SZKOLENIE INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU WROCŁAW

 2016.11.wro22       W dniu 26.09.2016 we Wrocławiu odbyło się seminarium Inżynierii Urzymania Ruchu, którego uczestnikami byli między innymi pracownicy naszego wydziału. 

 

Czytaj więcej...

Informacja - ICTinED Visegrad Edition

Visegrad FundInformujemy, że w dniach 01-02.09.2016 odbyły się Międzynarodowe Warsztaty realizowane w ramach projektu ICT in Educational Design – Processes, Materials, Resources (ICTinED Visegrad Edition), które współfinansowane są przez mały grant nr 11540556 Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.
Szczegóły na stronie projektu: www.ictined.eu

facebook.com

Krótki film z warsztatu jest gotowy i dostępny na youtube:
Wersja 2D: https://youtu.be/HTi4obSl4Ng
Wersja 3D: https://youtu.be/bBOsi6MeaNg

DNI OTWARTE ZST ZIELONAGÓRA

2016 11 zst1    W dniu 19.05.2016 w ramach Dni Otwartych w Naszym Instytucie  gościli u nas uczniowie specjalności Mechatronika z Technikum przy Zespole Szkół Technicznych nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

PRZEDSTAWICIELE MICONTROL NA WM

mic4 W dniu 10 maja 2016 w Wydziale Mechanicznym gościli przedstawiciele firmy miControl: Pan Dariusz Parma - właściciel oraz Pan Mieczysław Żarski, przedstawiciel na Polskę. 

 

Czytaj więcej...

Debata na temat bezpieczeństwa pracy w Lubuskiem

PIP, UZ, IIBNP, OSPS BHP - Zielona GóraOkręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze, wpisując się w obchody Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy zorganizował posiedzenie Lubuskiej Komisji Ochrony Pracy. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele pracodawców, związków zawodowych, Instytutu Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego, laureaci konkursów „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” i „Buduj bezpiecznie”, reprezentanci urzędów i instytucji sprawujących nadzór nad warunkami pracy. Rozmawiano o problemach i sukcesach w dziedzinie bhp. Relacja z posiedzenia na stronie internetowej OIP w Zielonej Górze.
(fot. OIP Zielona Góra)

Czytaj więcej...

DNI OTWARTE ZSP KROSNO ODRZAŃSKIE

2016 11 zsp krosno4    W dniu 19.04.2016 w ramach Dni Otwartych Naszego Instytutu (które u nas trwają 365 dni w roku) gościli u nas uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. DZIEŃ SECO/WARWICK NA WM

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera