HOME

INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA

Inżynieria bezpieczeństwa to dobre uzupełnienie kierunków na Wydziale Mechanicznym…
Będziemy chcieli ściśle współpracować z firmami w zakresie bezpieczeństwa systemów technicznych…
 

 

 

 

Czytaj więcej...

LUBUSKI SPINACZ BIZNESU I NAUKI

W ramach projektu „Lubuski Spinacz Biznesu i Nauki“ realizowanego przez Biuro Ekspertyz i Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. odbył się wyjazd studyjny do Niemiec. Wśród uczestników byli też pracownicy Wydziału Mechanicznego.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

PRACOWNICY IIBNP NA WYMIANIE W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

W dniach 12-16 stycznia pracownicy Instytutu Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy Marcin Chciuk i Paweł Bachman odwiedzili Uniwersytet im Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. Bańska Bystrzyca jest to 81 tyś. miejscowość malowniczo położona w północno-zachodniej części Słowacji nad rzeką Hron.

 

 

 

 

Czytaj więcej

SPOTKANIE ZESPOŁU DO SPRAW MONITOROWANIA I EWALUACJI

Dnia 26.09.2014 roku w Instytucie Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, w ramach działań partnerstwa lokalnego na rzecz poradnictwa zawodowego województwa lubuskiego, odbyło się spotkanie zespołu do spraw monitorowania i ewaluacji. Lider zespołu – Anetta Sidorowicz przedstawiła kwestie poruszane w trakcie obrad zespołu koordynującego, omawiano również sprawy związane  z  aktualizacją mapy.

 

 

 

Czytaj więcej...

NASI PRACOWNICY NA SZKOLENIU W MICONTROL

W dniu 7 października pracownicy Naszego Instytutu odwiedzili  firmę miControl. Celem wizyty było zapoznanie się z produktami firmy oraz nauka programowania sterowników. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy w Diedersdorf niedaleko Berlina. Firma miControl w niedalekiej przyszłości ma podpisać z Wydziałem Mechanicznym umowę o współpracy, w ramach której wyposaży pracownię w stanowiska dydaktyczne, na których studenci będą mogli doskonalić umiejętności programowania i testować systemy bezpieczeństwa napędów elektrycznych.

 

 

 

Czytaj więcej...

WARSZTATY "Z ROBOTEM NA TY"

Na Naszym Wydziale od maja do października 2014r odbyły się  organizowane przez Fundację Puzzle Nadziei warsztaty „Z robotem na Ty”. Podczas zajęć budowane były roboty z klocków Lego Mindstorms oraz konstrukcje wykorzystujące sterownik Arduino.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera