HOME

POLSKO-UKRAIŃSKIE SEMINARIUM NAUKOWE

We środę, 11.06.2014 r., Instytucie Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy (IIBNP) miało miejsce Polsko-Ukraińskie Seminarium Naukowe poświęcone perspektywom współpracy między Uniwersytetem Zielonogórskim oraz Kijowskim Narodowym Uniwersytetem Ekonomicznym im. W. Hetmana.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

IV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA „Osoby z niepełnosprawnościami na współczesnym rynku pracy”

We wtorek, 10 czerwca 2014 r., w rektoracie UZ odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja „Osoby z niepełnosprawnościami na współczesnym rynku pracy” pod hasłem: „Ku pełnemu uczestnictwu w rynku pracy”. Organizatorami konferencji byli: Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy oraz Pełnomocnik Rektora UZ ds. Studentów Niepełnosprawnych (z ramienia UZ), a także Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Polskie Towarzystwo Profesjologiczne.

 

 

 

Czytaj więcej...

ROZPOCZĄŁ SIĘ PROJEKT "NAUKA BEZ GRANIC"

Pod koniec listopada na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpoczął się projekt "Nauka bez granic". W ramach projektu prowadzone są zajęcia mające na celu wspieranie decyzji uczniów szkół średnich dotyczących wyboru przyszłej drogi edukacyjno – zawodowej. Zajęcia realizowane są w formie wykładów i warsztatów z wykorzystaniem specjalistycznego zaplecza i sprzętu technicznego UZ.

 

 

 

Czytaj więcej...

WYMIANA PRACOWNIKÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS

W dniach 14 do 18 października 2013 r. w ramach wymiany nauczycieli akademickich realizowanej z programu Erasmus gościli u nas Doc. Mgr. Ing. Daniel Novák, CSc. oraz Ing. Ján Pavlovkin, PhD. z Instytutu Technologii i Techniki Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy.

 

 

 

Czytaj więcej...

ZMIANA NAZWY INSTYTUTU

Decyzją Senatu Uniwersytetu Zielonogórskiego podjęto uchwałę zmieniającą nazwę Instytutu Edukacji Techniczno-Informatycznej na Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy. Zmiana nazwy  jest wynikiem trwającej od kilku lat stopniowej zmiany profilu kształcenia w Instytucie z wyraźnym naciskiem na bezpieczeństwo i higienę pracy. Nowa nazwa instytutu wraz ze strukturą wewnętrzną obowiązuje od roku akademickiego 2013/2014.

KONFERENCJA „OGRANICZANIE NEGATYWNYCH SKUTKÓW NARAŻANIA NA SZKODLIWE CZYNNIKI ŚRODOWISKA PRACY”

Okręgowa Państwowa Inspekcja Pracy w Zielonej Górze zaprasza na konferencję nt. Ograniczanie negatywnych skutków narażania na szkodliwe czynniki środowiska pracy, która rozpocznie się w dniu 25.04.2013 r. o godz. 11:00.
Konferencja odbędzie się na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego w Aulii Wydziału Mechanicznego ul. Szafrana 4. Udział w konferencji jest bezpłatny.ch. Organizatorem seminarium był Zarząd Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.
 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera