HOME

SEMINARIUM „WYMOGI PRAWNE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH. TRANSPORT MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH”

W dniu 20.02.2013 r. w Auli Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się otwarte seminarium na temat: Wymogi prawne ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych. Transport materiałów niebezpiecznych. Organizatorem seminarium był Zarząd Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

INAUGURACYJNE ZEBRANIE CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BHP ODDZIAŁU LUBUSKIEGO

W dniu 06 grudnia 2012 r. na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się inauguracyjne zebranie członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddziału Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

PODPISANIE UMOWY O WSPÓŁPRACY WM UZ Z FIRMĄ B&R

Dnia 5 grudnia 2012 r. o godzinie 12.30 w sali Rady Wydziału WM UZ, z inicjatywy pracowników Zakładu Automatyki i Technik Komputerowych IETI, nastąpiło podpisanie umowy o współpracy WM UZ z firmą B&R. Firma B&R została założona w roku 1979 roku i obecnie jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw dostarczającym zintegrowane rozwiązania automatyzacji.

 

 

Czytaj więcej...

I MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM NAUKOWE "BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ZDROWIA PRZY PRACY W TEORII I PRAKTYCE"

W dniach 20-21 września 2012 odbyło się I Międzynarodowe Seminarium Naukowe na temat "Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia przy pracy w teorii i praktyce". Przewodnictwo nad Seminarium objął prof. dr hab. inż. Edward Kowal.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO FABRYKI MEBLI

W dniu 22 maja 2012 roku studenci i pracownicy Naszego Instytutu uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do fabryki mebli. Celem wizyty było zapoznanie się z procesem projektowania i produkcji mebli tapicerowanych.

 

 

 

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO KRONOPOLU W ŻARACH

W dniu 11 stycznia 2012 roku studenci Naszego Instytutu uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do firmy Kronopol w Żarach. Celem wizyty było zapoznanie się z procesem produkcji płyt meblowych MDF, HDF płyt OSB oraz paneli podłogowych i ściennych.

 

 

 

Czytaj więcej...

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera