HOME

STUDENCI INSTYTUTU EDUKACJI TECHNICZNO-INFORMATYCZNEJ W POCZDAMIE

Zobaczyć budowę lotniska Schönefeld pod Berlinem to marzenie nie jednego inżyniera. Być przez chwilę uczestnikiem tak ogromnego przedsięwzięcia i poznać jego tajniki od „kuchni” to nie lada gratka. Okazję taką mieli studenci Instytutu Edukacji Techniczno-Informatycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego, uczestniczący w corocznej wymianie studentów z Uniwersytetem w Poczdamie.

 

 

 

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM

W dniu 20.05.2011r. odbędzie się międzynarodowe seminarium na temat: Technologie informacyjne w edukacji techniczno-informatycznej.

Do udziału w seminarium zaproszono: Doc. dr Andrey Lymar - MATI-RGTU im. K.E. Ciolkowskiego (Moskwa); Rosyjski Państwowy Technologiczny Uniwersytet im. K.E. Ciolkowskiego w Moskiwe (Institute for Youth Policy and Social Technologies); Timur Tikhomirov, Sergey Filippov, Sergey Katalnikov.

Początek seminarium godz. 10.45, s. 119 – Instytut Edukacji Techniczno-Informatycznej UZ.

 

WYRÓŻNIENIA DLA STUDENTÓW

Prace magisterskie naszych absolwentów Marka Janasa i Krzysztofa Waszkiewicza napisane pod kierunkiem Pani Prof. dr. hab. Stanisławy Frejman zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego

NOMINACJA PROFESORSKA

Prof. dr hab. inż. Edward Kowal - kierownik Zakładu Inżynierii Środowiska Pracy otrzymał nominację profesorską z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Więcej informacji tutaj

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera