HOME

WYMIANA PRACOWNIKÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS

 

 

W dniach 14 do 18 października 2013 r. w ramach wymiany nauczycieli akademickich realizowanej z programu Erasmus gościli u nas  Doc. Mgr. Ing. Daniel Novák, CSc. oraz Ing. Ján Pavlovkin, PhD. z Instytutu Technologii i Techniki Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. Celem ich wizyty było porównanie warunków prowadzenia zajęć i wyposażenia laboratoriów z przedmiotów związanych z mechatroniką na obu uczelniach. Zaprezentowali też oni system dydaktyczny RC2000, służący jako pomoc dydaktyczna w nauczaniu mechatroniki. Zaprezentowano też dorobek naukowy obu stron oraz omówiono możliwości wspólnej organizacji i uczestnictwa w konferencjach. Omówiono tematykę przyszłych wspólnych publikacji. Nasi pracownicy zaprezentowali gościom laboratorium badawcze urządzeń sterowania maszyn oraz omówili prowadzone w nim badania. Podczas rozmów z Dziekanem Wydziału, Dyrektorem Instytutu i na spotkaniu w Zakładzie Ergonomii omówione zostały możliwości dalszej współpracy w ramach programu Erasmus. Nasi goście zwiedzili pracownie Naszego Instytutu, nową bibliotekę na kampusie B i mieli też możliwość sprawdzenia, jak jeździ się samochodem elektrycznym.

 

   
   

 

 
 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera