HOME

SPOTKANIE ZESPOŁU DO SPRAW MONITOROWANIA I EWALUACJI

 

Dnia 26.09.2014 roku w Instytucie Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, w ramach działań partnerstwa lokalnego na rzecz poradnictwa zawodowego województwa lubuskiego, odbyło się spotkanie zespołu do spraw monitorowania i ewaluacji. Lider zespołu – Anetta Sidorowicz przedstawiła kwestie poruszane w trakcie obrad zespołu koordynującego, omawiano również sprawy związane  z  aktualizacją mapy 
poradnictwa zawodowego województwa lubuskiego oraz Ogólnopolskim Tygodniem Kariery 2014 (OTK), który odbędzie się pod hasłem „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”. Członek zespołu – Edwin Gierasimczyk dokonał przeglądu działań partnerstwa na przestrzeni lat 2008-2013. Dodatkowo opracowano koncepcję katalogu usług poradnictwa zawodowego w naszym województwie oraz wskazano instytucje partnerskie, które zostaną zaproszone do współpracy. W trakcie spotkania odbyły się również zajęcia warsztatowe, w trakcie których członek zespołu – Katarzyna Bemben pokazała uczestnikom możliwości prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem platformy Prezi.com. Na zakończenie spotkania dyskutowano nad aktualnymi problemami poradnictwa zawodowego oraz dobrymi praktykami wykorzystywanymi w instytucjach partnerskich. Termin kolejnego spotkania zespołu przewidziano na koniec marca 2015 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzeczu.
 
Eunika Baron-Polańczyk, Aneta Klementowska
 

 

 

 

 
 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera