HOME

DRUGI WYJAZD STUDYJNY W PROJEKCIE LUBUSKI SPINACZ BIZNESU I NAUKI

W dniach 19-20 lutego 2015r. w ramach Projektu „Lubuski Spinacz Biznesu i Nauki“ odbyła się druga wizyta studyjna pracowników UZ w Cottbus. Po powitaniu uczestników inż. Markus Stabler  zaprezentował wykład pt.: Funkcja i zadania Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu BTU Cottbus – Senftenberg w aspekcie współpracy pomiędzy Uniwersytetem a przedsiębiorstwem.
W godzinach popołudniowych uczestnicy zwiedzali miasto. W drugim dniu zaplanowano wizytę w mającej polskie korzenie firmie PX Kabel Sp. z o.o. , a po halach przedsiębiorstwa oprowadzał pan Bogdan Drankowski. Następnie uczestnicy wyjazdu zwiedzali firmę innowacyjną „Wankel” Sp. z o.o. w Cottbus, o której opowiadał prof. dr Sigmund.
Ostatnim punktem była wizyta w campusie uniwersyteckim BTU i zwiedzanie  wydziałów naukowo-badawczych Uniwersytetu BTU CB-S , po których oprowadzał  inż. Marcus Stabler. Największe wrażenie wywarło centrum Panta Rhei, w którym badane są prefabrykaty z blach tłoczonych oraz elementy ze spienionego aluminium.

 
 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera