HOME

LAURY BEZPIECZEŃSTWA rozdane

Aula Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego była dzisiaj z całą pewnością najbardziej bezpiecznym pod względem higieny pracy miejscem w naszym województwie. Oczywiście w wymiarze edukacyjnym i intelektualnym, bo zgromadziła najważniejsze osoby zajmujące się na co dzień szeroko rozumianym bezpieczeństwem i higieną pracy na każdej płaszczyźnie ich funkcjonowania.

Wszystko odbyło się przy okazji gali wręczenia Larów Bezpieczeństwa - czyli cyklicznych nagród, którymi honorowane są osoby i instytucje doceniane za aktywną działalność w organizowaniu bezpiecznego i higienicznego miejsca pracy. Nagrodą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP uhonorowano dzisiaj Uniwersytet Zielonogórski, który zwyciężył w grupie pracodawców tworzących bezpieczne i przyjazne pracownikowi miejsca pracy otrzymując statuetkę opatrzoną hasłem "SECURITAS LABORIS SUPREMA LEX ESTO".

Prestiż nagrody, a co za tym idzie ważność dziedziny nauki jaką jest bezpieczeństwo pracy podkreślał w rozmowie z nami prof. dr. hab. inż. Edward Kowal.

Dodajmy, że jednym z celów przeświecających utworzeniu nagrody jest upamiętnienie Jerzego Kocińskiego, byłego Prezesa OSPSBHP Oddziału w Zielonej Górze za jego szczególnie duży wkład pracy włożonej w ponowne zorganizowanie i zrzeszenie pracowników służby bhp naszego regionu w jedną organizację wspierającą i promującą ciągłość doskonalenia wiedzy i etykę pracy służby bhp.

 

[źródło: http://tv.uz.zgora.pl]

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera