HOME

DNI OTWARTE ZST ZIELONAGÓRA

2016 11 zst1    W dniu 19.05.2016 w ramach Dni Otwartych w Naszym Instytucie  gościli u nas uczniowie specjalności Mechatronika z Technikum przy Zespole Szkół Technicznych nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze.

Mieli oni możliwość zapoznania się z pracowniami naszego instytutu oraz krótko zaprezentowano im treści kształcenia na przedmiotach związanych z mechatroniką. Uczestniczyli też w pokazowych zajęciach, na których nauczyli sie podsatw programowania sterowników miControl. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w podobnych spotkaniach. Zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt (Paweł Bachman, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606 231 154).

 

 

2016 11 zst2     2016 11 zst3

 

       

 

 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera