HOME

Nawiązanie współpracy z firmą DBW

2018dbw7      

W dniu 16.03.2018 w siedzibie firmy w Górzykowie niedaleko Sulechowa miało miejsce spotkanie mające na celu omówienie możliwości współpracy Naszego Instytutu z firmą DBW.

 

 

Firma DBW jest ogólnoświatowym producentem a także przetwórcą wysokiej jakości produktów z włókien szklanych, metali, wełny mineralnej i stalowej z przeznaczeniem dla przemysłu samochodowego. Wiele produktów, odpornych na wysokie temperatury oraz korozję znajduje również zastosowanie w innych sektorach np. przy produkcji urządzeń AGD oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność izolacji termicznej i akustycznej.
Uczestnikami spotkania ze strony firmy byli Panowie Łukasz Tomsia - Dyrektor, Radosław Smolewski - Prokurent i Andrzej Wojtkowiak - Kierownik Techniczny, a IIBNP reprezentowali prof. Edward Kowal i dr inż. Paweł Bachman. Prof. Edward Kowal przedstawił główne kierunki badań związanych z ergonomią oraz bezpieczeństwem i higieną pracy, jakie prowadzone są w Naszym Instytucie. Podczas spotkania omówiono możliwości i warunki organizacji praktyk oraz kierunki w jakich mogła by rozwinąć się współpraca.
Spotkanie zakończyło się podpisaniem listu intencyjnego i zwiedzaniem zakładu.

 2018dbw1 2018dbw2
 2018dbw3  2018dbw4
 2018dbw5  2018dbw6

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera