HOME

ROZPOCZĄŁ SIĘ PROJEKT "NAUKA BEZ GRANIC"

 

Pod koniec listopada na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpoczął się projekt "Nauka bez granic". W ramach projektu prowadzone są zajęcia mające na celu wspieranie decyzji uczniów szkół średnich dotyczących wyboru przyszłej drogi edukacyjno – zawodowej. Zajęcia realizowane są w formie wykładów i warsztatów z wykorzystaniem specjalistycznego zaplecza i sprzętu technicznego UZ. Docelowo w projekcie ma wziąć udział 200 wybranych uczniów z wszystkich zielonogórskich liceów. Nasz Instytut również zaangażowany jest w ten projekt i mamy możliwość zaprezentować Nasze osiągnięcia z zakresu AUTOMATYZACJI I ROBOTYZACJI. 
 
 
Projekt jest finansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki POKL/ Priorytet: IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie: 9.1. – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty / Poddziałanie: 9.1.2. – Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.
 

 

    

 

 
 

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera