HOME

Promocja Instytutu na Dożynkach Trzebule 2017

2018doztrzeb1       W dniu 19.08.2017 Paweł Bachman na zaproszenie Sołtysa Gminy Trzebule wziął udział w uroczystości dożynkowej, na której między innymi promował kierunki studiów BHP i IB

 

 

Podczas dożynek zaprezentował on też prace dyplomowe wykonane w Naszym Instytucie. Jedną z nich był robot mobilny sterowany za pomocą telefonu z interfejsem blutooth. Zadaniem robota jest chwytanie, podnoszenie i przenoszenie niebezpiecznych ładunków do 5 kg. Drugą atrakcją było stanowisko regulacji położenia kuli za pomocą sterownika B&R (Bernecker & Rainer Automation, austriackiego producenta automatyki przemysłowej, który specjalizuje się w  sterownikach PLC, wizualizacjach i technologiach napędowych). Kula ta unosi się w strumieniu powietrza, a jej wyskość można zmieniać za pomocą panelu dotykowego sterownika.

Stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie dzieci, które nie mogły zrozumieć jak ta kula się porusza. Gośćmi byli też dorośli, którym Paweł Bachman chętnie tłumaczył zasadę działania poszczególnych układów.

 2018doztrzeb2  2018doztrzeb3
 2018doztrzeb4  2018doztrzeb5
 2018doztrzeb6  2018doztrzeb7
 2018doztrzeb8  2018doztrzeb9

KONTAKT

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Mechaniczny

Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy
Kierunki studiów:
BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
- inżynierskie
- magisterskie
IB (inżynieria bezpieczeństwa)
- inżynierskie
ul. Prof. Z.Szafrana 4
Sekretariat IIBNP
65-516 Zielona Góra

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 68 328 47 46
fax: 68 328 47 10

Site tags

Słowa kluczowe strony:

studia bhp,

inżynieria bezpieczeństwa, UZ, Uniwersytet Zielonogórski,

bezpieczeństwo i higiena pracystudia bhp stacjonarne (dzienne), studia bhp zaoczne,

bhpbezpieczeństwo i higiena pracy, uprawnienia bhp, studia bhp podyplomowe, 

inspektor ds. bhp, starszy inspektor ds. bhp, główny specjalista ds. bhp,
Instytut Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy, bhp, specjalista bhp, starszy specjalista bhp, główny specjalista ds. bhp.

praca bhp, warunki przyjęcia na studia, kierunki studiów stacjonarnych i zaocznych, studia pierwszego stopnia z tytułem inżyniera